REPERTUAR KINA REMUS
22 kwietnia – poniedziałek – kino nieczynne
23 kwietnia – wtorek
15.00 - „ Podróż do krainy jutra”/animacja, przygodowy/4+
17.00 - „ Pogromcy duchów: Imperium lodu”/fantasy, komedia/13+/2D dubbing
19.30 - „ Back to Black. Historia Amy Winehouse”/dramat biograficzny/15+
24 kwietnia – środa
17.00 - „ Pogromcy duchów: Imperium lodu”/fantasy, komedia/13+/2D dubbing
19.30 - „ Back to Black. Historia Amy Winehouse”/dramat biograficzny/15+
25 kwietnia – czwartek
18.00 - Stand - up Tomasz Karolak - „ 50 i co?”/bilety: www.kupbilecik.pl, biletyna.pl, eBilet/18+
26 kwietnia – piątek
15.00 - „ Podróż do krainy jutra”/animacja, przygodowy/4+
17.00 - „ Pogromcy duchów: Imperium lodu”/fantasy, komedia/13+/2D dubbing
19.30 - „ Back to Black. Historia Amy Winehouse”/dramat biograficzny/15+
27 kwietnia – sobota
15.00 - „ Podróż do krainy jutra”/animacja, przygodowy/4+
17.00 - „ Czerwone maki”/dramat wojenny/15+
19.45 - „ Kobieta z …”/dramat/15+
28 kwietnia – niedziela
15.00 - „ Podróż do krainy jutra”/animacja, przygodowy/4+
17.00 - „ Kobieta z …”/dramat/15+
19.45 - „ Czerwone maki”/dramat wojenny/15+
29 kwietnia – poniedziałek – kino nieczynne
30 kwietnia – wtorek
15.30 - „ Kicia Kocia w przedszkolu”/animacja/b.o
17.00 - „ Czerwone maki”/dramat wojenny/15+
19.45 - „ Kobieta z …”/dramat/15+
1 maja – środa – kino nieczynne
2 maja – czwartek
16.30 - „ Kicia Kocia w przedszkolu”/animacja/b.o
18.00 - „ Kobieta z …”/dramat/15+
3 maja – piątek
15.30 - „ Kicia Kocia w przedszkolu”/animacja/b.o
17.00 - „ Challengers”/romans, dramat, sportowy/15+
19.45 - „ Niepokalana”/horror/15+
4 maja – sobota
15.30 - „ Kicia Kocia w przedszkolu”/animacja/b.o
17.00 - „ Challengers”/romans, dramat, sportowy/15+
19.45 - „ Niepokalana”/horror/15+
5 maja – niedziela
15.30 - „ Kicia Kocia w przedszkolu”/animacja/b.o
17.00 - „ Challengers”/romans, dramat, sportowy/15+
19.45 - „ Niepokalana”/horror/15+
6 maja – poniedziałek – kino nieczynne
7 maja – wtorek
15.30 - „ Moja gwiazdka”/familijny/4+
17.15 - „ Challengers”/romans, dramat, sportowy/15+
20.00 - „ Niepokalana”/horror/15+
8 maja – środa
15.30 - „ Moja gwiazdka”/familijny/4+
17.15 - „ Challengers”/romans, dramat, sportowy/15+
20.00 - „ Niepokalana”/horror/15+
9 maja – czwartek
15.30 - „ Moja gwiazdka”/familijny/4+
17.15 - „ Challengers”/romans, dramat, sportowy/15+
20.00 - „ Niepokalana”/horror/15+
10 maja – piątek
15.30 - „ Ucieczka ze zwierzowersum”/animacja, familijny, komedia/4+
17.30 - „ Civil War”/dramat, akcja/15+
20.00 - „ Gniazdo pająka”/horror/15+
11 maja – sobota
15.30 - „ Ucieczka ze zwierzowersum”/animacja, familijny, komedia/4+
17.30 - „ Civil War”/dramat, akcja/15+
20.00 - „ Gniazdo pająka”/horror/15+
12 maja – niedziela
15.30 - „ Ucieczka ze zwierzowersum”/animacja, familijny, komedia/4+
17.30 - „ Civil War”/dramat, akcja/15+
20.00 - „ Gniazdo pająka”/horror/15+
13 maja – poniedziałek – kino nieczynne
14 maja – wtorek
15.30 - „ Ucieczka ze zwierzowersum”/animacja, familijny, komedia/4+
17.30 - „ Civil War”/dramat, akcja/15+
20.00 - „ Gniazdo pająka”/horror/15+
15 maja – środa
15.30 - „ Ucieczka ze zwierzowersum”/animacja, familijny, komedia/4+
17.30 - „ Civil War”/dramat, akcja/15+
20.00 - „ Gniazdo pająka”/horror/15+
16 maja – czwartek
15.00 - „ Ucieczka ze zwierzowersum”/animacja, familijny, komedia/4+
17.00 - „ Civil War”/dramat, akcja/15+
19.30 - Dyskusyjny Klub Filmowy: „ Perfect Days”/dramat/15+/cena biletu: 15 zł
17 maja – piątek
17.30 - „ Mój pies Artur”/familijny, przygodowy/10+/2D dubbing
20.00 - „ Kaskader”/komedia, akcja/13+/2D napisy
18 maja – sobota
18.00 - Spektakl muzyczny „ Na ludową nutę”/bilety: 60 zł
19 maja – niedziela
15.00 - „ Mój pies Artur”/familijny, przygodowy/10+/2D dubbing
17.30 - „ Kaskader”/komedia, akcja/13+/2D napisy
20.00 - „ Przysięga Ireny”/dramat/15+
20 maja – poniedziałek – kino nieczynne
21 maja – wtorek
15.30 - „ Mój pies Artur”/familijny, przygodowy/10+/2D dubbing
17.30 - „ Kaskader”/komedia, akcja/13+/2D napisy
20.00 - „ Przysięga Ireny”/dramat/15+
22 maja – środa
15.30 - „ Mój pies Artur”/familijny, przygodowy/10+/2D dubbing
17.30 - „ Kaskader”/komedia, akcja/13+/2D napisy
20.00 - „ Przysięga Ireny”/dramat/15+
23 maja – czwartek
15.30 - „ Mój pies Artur”/familijny, przygodowy/10+/2D dubbing
17.30 - „ Kaskader”/komedia, akcja/13+/2D napisy
20.00 - „ Przysięga Ireny”/dramat/15+
UWAGA!!!
Zapraszamy grupy zorganizowane. Istnieje możliwość projekcji filmów w godz. przedpołudniowych po wcześniejszej rezerwacji.