REPERTUAR KINA REMUS

17 lipca – środa

15.00 i 17.00 - „ Gru i Minionki: Pod przykrywką”/animacja, przygodowy, familijny/b.o

19.30 - „ Egzorcyzm”/horror/15+

 

18 lipca – czwartek

10.00 - „ Jurek Maskonurek: Misja Puffinów/animacja, familijny/4+

15.00 i 17.00 - „ Gru i Minionki: Pod przykrywką”/animacja, przygodowy, familijny/b.o

19.30 - „ Egzorcyzm”/horror/15+

19 lipca – piątek

10.00 - „ Jurek Maskonurek: Misja Puffinów/animacja, familijny/4+

15.00 - „ Gru i Minionki: Pod przykrywką”/animacja, przygodowy, familijny/b.o

17.15 - „ Wieczór kawalerski”/komedia kryminalna/15+

19.30 - „ Maxxxine”/horror/15+

20 lipca – sobota

15.00 - „ Gru i Minionki: Pod przykrywką”/animacja, przygodowy, familijny/b.o

17.15 - „ Wieczór kawalerski”/komedia kryminalna/15+

19.30 - „ Maxxxine”/horror/15+

 

21 lipca – niedziela

15.00 - „ Gru i Minionki: Pod przykrywką”/animacja, przygodowy, familijny/b.o

17.15 - „ Wieczór kawalerski”/komedia kryminalna/15+

19.30 - „ Maxxxine”/horror/15+

 

22 lipca – poniedziałek – kino nieczynne

23 lipca – wtorek

10.00 - „ Jurek Maskonurek: Misja Puffinów/animacja, familijny/4+

12.00 - „ Gru i Minionki: Pod przykrywką”/animacja, przygodowy, familijny/b.o

24 lipca – środa

15.00 - „ Gru i Minionki: Pod przykrywką”/animacja, przygodowy, familijny/b.o

17.15 - „ Wieczór kawalerski”/komedia kryminalna/15+

19.30 - „ Maxxxine”/horror/15+

 

25 lipca – czwartek

10.00 - „ Jurek Maskonurek: Misja Puffinów/animacja, familijny/4+

15.00 - „ Gru i Minionki: Pod przykrywką”/animacja, przygodowy, familijny/b.o

17.15 - „ Wieczór kawalerski”/komedia kryminalna/15+

19.30 - „ Maxxxine”/horror/15+

 

26 lipca – piątek

10.00 - „ Był sobie kot”/animacja, familijny, komedia/4+

15.00 - „ Gru i Minionki: Pod przykrywką”/animacja, przygodowy, familijny/b.o

17.00 - „ Twisters”/katastroficzny/13+ 2D dubbing

19.30 - „ Jedno życie”/biograficzny, dramat, wojenny/15+

 

27 lipca – sobota

15.00 - „ Był sobie kot”/animacja, familijny, komedia/4+

17.00 - „ Gru i Minionki: Pod przykrywką”/animacja, przygodowy, familijny/b.o

19.30 - „ Twisters”/katastroficzny/13+ 2D napisy

 

28 lipca – niedziela

15.00 - „ Gru i Minionki: Pod przykrywką”/animacja, przygodowy, familijny/b.o

17.00 - „ Był sobie kot”/animacja, familijny, komedia/4+

19.30 - „ Twisters”/katastroficzny/13+ 2D dubbing

 

29 lipca – poniedziałek – kino nieczynne

 

30 lipca – wtorek

10.00 - „ Był sobie kot”/animacja, familijny, komedia/4+

12.00 - „ Gru i Minionki: Pod przykrywką”/animacja, przygodowy, familijny/b.o

 

31 lipca – środa

15.00 - „ Gru i Minionki: Pod przykrywką”/animacja, przygodowy, familijny/b.o

17.00 - „ Był sobie kot”/animacja, familijny, komedia/4+

19.30 - „ Twisters”/katastroficzny/13+ 2D napisy

 

1 sierpnia – czwartek

10.00 - „ Gru i Minionki: Pod przykrywką”/animacja, przygodowy, familijny/b.o

15.00 - „ Był sobie kot”/animacja, familijny, komedia/4+

17.00 - „ Twisters”/katastroficzny/13+ 2D dubbing

19.30 - „ Jedno życie”/biograficzny, dramat, wojenny/15+

 

2 sierpnia – piątek

10.00 - „ Był sobie kot”/animacja, familijny, komedia/4+

15.00 - „ W głowie się nie mieści 2”/animacja, komedia/6+

17.00 - „ Twisters”/katastroficzny/13+ 2D napisy

19.30 - „ Zabierz mnie na księżyc”/komedia romantyczna/13+

 

3 sierpnia – sobota

15.00 - „ Był sobie kot”/animacja, familijny, komedia/4+

17.00 - „ Twisters”/katastroficzny/13+ 2D dubbing

19.30 - „ Zabierz mnie na księżyc”/komedia romantyczna/13+

 

4 sierpnia – niedziela

15.00 - „ Był sobie kot”/animacja, familijny, komedia/4+

17.00 - „ Twisters”/katastroficzny/13+ 2D napisy

19.30 - „ Zabierz mnie na księżyc”/komedia romantyczna/13+

 

5 sierpnia – poniedziałek – kino nieczynne

 

6 sierpnia – wtorek

10.00 - „ Był sobie kot”/animacja, familijny, komedia/4+

12.00 - „ Zak i Wowo: Tropiciele magii”/animacja, fantasy, przygodowy/4+

 

7 sierpnia – środa

15.00 - „ Był sobie kot”/animacja, familijny, komedia/4+

17.00 - „ Kod zła”/thriller/15+

19.30 - „ Zabierz mnie na księżyc”/komedia romantyczna/13+

 

8 sierpnia – czwartek

10.00 - „ Zak i Wowo: Tropiciele magii”/animacja, fantasy, przygodowy/4+

15.00 - „ Był sobie kot”/animacja, familijny, komedia/4+

17.00 - „ Kod zła”/thriller/15+

19.30 - „ Zabierz mnie na księżyc”/komedia romantyczna/13+

 

9 sierpnia – piątek

10.00 - „ Był sobie kot”/animacja, familijny, komedia/4+

15.00 - „ Zak i Wowo: Tropiciele magii”/animacja, fantasy, przygodowy/4+

17.00 - „ Kod zła”/thriller/15+

19.30 - „ It Ends With Us”/melodramat/15+

 

10 sierpnia – sobota

15.00 - „ Był sobie kot”/animacja, familijny, komedia/4+

17.00 - „ Kod zła”/thriller/15+

19.30 - „ It Ends With Us”/melodramat/15+

 

11 sierpnia – niedziela

15.00 - „ Był sobie kot”/animacja, familijny, komedia/4+

17.00 - „ Kod zła”/thriller/15+

19.30 - „ It Ends With Us”/melodramat/15+

 

12 sierpnia – poniedziałek – kino nieczynne

 

13 sierpnia – wtorek

10.00 - „ Zak i Wowo: Tropiciele magii”/animacja, fantasy, przygodowy/4+

12.00 - „ W głowie się nie mieści 2”/animacja, komedia/6+

 

14 sierpnia – środa

15.00 - „ Zak i Wowo: Tropiciele magii”/animacja, fantasy, przygodowy/4+

17.00 - „ W głowie się nie mieści 2”/animacja, komedia/6+

19.30 - „ It Ends With Us”/melodramat/15+

 

15 sierpnia – czwartek

16.00 - „ Zak i Wowo: Tropiciele magii”/animacja, fantasy, przygodowy/4+

18.30 - „ It Ends With Us”/melodramat/15+

 

16 sierpnia – piątek

15.00 - „ Panda i afrykańska banda”/animacja, przygodowy/b.o

17.00 - „ Pułapka”/dramat, kryminał, thriller/15+

19.30 - „ It Ends With Us”/melodramat/15+

 

17 sierpnia – sobota

15.00 - „ Panda i afrykańska banda”/animacja, przygodowy/b.o

17.00 - „ Pułapka”/dramat, kryminał, thriller/15+

19.30 - „ It Ends With Us”/melodramat/15+

 

18 sierpnia – niedziela

15.00 - „ Panda i afrykańska banda”/animacja, przygodowy/b.o

17.00 - „ Pułapka”/dramat, kryminał, thriller/15+

19.30 - „ It Ends With Us”/melodramat/15+

 

19 sierpnia – poniedziałek – kino nieczynne

 

20 sierpnia – wtorek

10.00 - „ Panda i afrykańska banda”/animacja, przygodowy/b.o

12.00 - „ W głowie się nie mieści 2”/animacja, komedia/6+

 

21 sierpnia – środa

15.00 - „ Panda i afrykańska banda”/animacja, przygodowy/b.o

17.00 - „ Pułapka”/dramat, kryminał, thriller/15+

19.30 - „ It Ends With Us”/melodramat/15+

 

22 sierpnia – czwartek

17.00 - „ Pułapka”/dramat, kryminał, thriller/15+

19.30 - „ It Ends With Us”/melodramat/15+

 

23 sierpnia – piątek

10.00 i 15.00 - „ Panda i afrykańska banda”/animacja, przygodowy/b.o

17.00 - „ Pułapka”/dramat, kryminał, thriller/15+

19.30 - „ Deadpool & Wolverine”/fantasy, komedia, akcja/13+/2D dubbing

 

24 sierpnia – sobota

15.00 - „ Panda i afrykańska banda”/animacja, przygodowy/b.o

17.00 - „ Pułapka”/dramat, kryminał, thriller/15+

19.30 - „ Deadpool & Wolverine”/fantasy, komedia, akcja/13+/3D dubbing

 

25 sierpnia – niedziela

15.00 - „ Panda i afrykańska banda”/animacja, przygodowy/b.o

17.00 - „ Pułapka”/dramat, kryminał, thriller/15+

19.30 - „ Deadpool & Wolverine”/fantasy, komedia, akcja/13+/2D dubbing

 

26 sierpnia – poniedziałek – kino nieczynne

18.00 - André Rieu „ Potęga miłości”/ retransmisja nowego letniego koncertu z Maastricht/cena biletu: 45 zł

 

UWAGA!!!

Zapraszamy grupy zorganizowane. Istnieje możliwość projekcji filmów w godz. przedpołudniowych po wcześniejszej rezerwacji.